Змішувач Paffoni Tango TA071CR
Фото 5 |
Paffoni Tango TA071CR |
|
Модель без донного клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tango TA071CR
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини Paffoni Tango хром TA071CR без донного клапана | 4 866 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango (колір - чорний матовий), без донного | 7 390 грн. |
Paffoni Paffoni Tango TA071NO | 6 202 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI TANGO чорний латунь TA071NO | 6 697 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango чорний матовий (TA071NO) TA071NO | 7 390 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →