Змішувач Hansgrohe Rebris S 72527000
Фото 4 |
Hansgrohe Rebris S 72527000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для безперервних проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72527000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S 110 Coolstart чорний матовий 7252 | 8 054 грн. |
Змішувач для раковини 110 CoolStart Hansgrohe Rebris S (колір - хром), з м | 5 393 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S 110 Coolstart для умивальника з металевим д/к . | 6 441 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S 110 Coolstart хром 72527000 з дон | 6 441 грн. |
Змішувач для раковини 110 CoolStart Hansgrohe Rebris S (колір - чорний мат | 6 743 грн. |
Змішувач HansgroheRebris S 110 Coolstart для умивальника з металевим д/к . | 8 054 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →