Змішувач Paffoni Tango TA075CR
Фото 3 |
Paffoni Tango TA075CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tango TA075CR
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини Paffoni Tango хром TA075CR з донним клапаном | 5 685 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango (колір - хром), з донним клапаном TA07 | 5 685 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI Tango хром латунь з донним | 5 685 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango (TA075CR) TA075CR | 5 685 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni TANGO TA 075 CR з донним клапаном, хром T | 5 685 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →