Літня шина Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H
![]() |
Виберіть розмір шин
Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H
Усі ціни 21 →| 2 662 грн. |
Petlas Prime Comfort (215/65R16 98H) | 2 888 грн. | ![]() |
Літня шина PETLAS Prime Comfort 215/65R16 98H XL | 2 526 грн. | ![]() |
PETLAS Літня шина PETLAS Prime Comfort 215/65R16 98H XL | 2 759 грн. |
| 2 534 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H
| Ціни на Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H |
|---|---|---|---|---|
| Petlas Prime Comfort 215/65 R16 98H | від 2 526 грн. | 21 пропозиція | ||
| Petlas Prime Comfort 215/65 R16 102V | від 2 652 грн. | 18 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →