Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Фото - Шини Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H
Відео 8Фото 3
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
107
Індекс швидкості
H
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Усі ціни 6 →

Pirelli Scorpion Winter 2 (235/60R18 107H XL RO)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 229 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Бренд - Pirelli;Сезон - Зимові;Тип авто - Позашляховик;Посилення - XL;Ширина - 235;Профіль - 60;Діаметр - 18;Індекс навантаже... щення - 107;Індекс швидкості - H;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
10 654 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H XL 4039900

Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 813 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (235/60R18 107H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 712 грн.

Зимові шини Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H XL RO

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 751 грн.

Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 080 грн.

Динаміка цін на Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Модификації Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H

Ціни на Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107H від 8 813 грн.6 пропозицій
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107T від 10 403 грн.3 пропозиції
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107T Seal від 9 997 грн.1 пропозиція
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60 R18 107V від 9 163 грн.7 пропозицій
Відеоогляди