Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Печать и полиграфия   /   Пластик для 3D печати   /   Power Plant

Пластик для 3D печати Power Plant PT812875 1 кг белый

Фото - Пластик для 3D печати Power Plant PT812875 1 кг  белый
Фото 11
Power Plant PT812875 1 кг белый
Цвет
Основное
МатериалABS
Диаметр1.75 мм
Рекомендуемые параметры
Температура экструдера250 – 260 °С
Температура стола / платформы80 – 120 °С
Общее
Упаковкакатушка
Вес1 кг
Дата добавления на E-Katalogмай 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Power Plant.
Разновидности пластика для 3D-печатиГид по распространенным типам термопластиков, используемых в 3D-печати

Купить Power Plant PT812875 1 кг белый

Все цены 21 →

ABS-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, білий (PT812875) PT812875

ABS-філамент – один із термопластичних матеріалів, які найбільш широко використовуються для 3D-друку. Філамент намотується на... ещекотушку, яка упаковується у вакуум разом із поглиначем вологи. ABS, як матеріал в експлуатації, фактично не має недоліків: він механічно міцний, ударостійкий, термостійкий, стійкий до розчинів лугів і кислот, спиртів, але легко піддається як механічній, так і хімічній (обробка парами ацетону) обробці, легко склеюється ацетоном, при цьому утворює фактично монолітну структуру. Переваги ABS-пластику при 3D-друку: - ABS є досить міцним пластиком, якщо друкувати з дотриманням певних умов отримання хорошої адгезії шарів. - ABS досить гнучкий, тому під тиском він гнеться, а не розтріскується. - ABS термостійкий та удароміцний, тому підходить для автомобільних аксесуарів та чохлів для телефонів. - Механічна міцність та ударна в’язкість ABS дозволяють його використовувати у багатьох галузях промисловості. Він відмінно підходить для використання при високих температурах, в умовах підвищеної пошкодження елементів запчастин та інших несприятливих умов. При цьому ABS пластиком можна роздрукувати іграшки, обручки, офісні набори, чохли для телефонів, рукоятки ножів, всілякі пристрої для домашнього побуту та багато іншого. Загалом ABS - ідеальний матеріал для більшості об’єктів.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
999 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant ABS, 1.75 мм, 1kg, white (PT812875) PT812875

+ 35 балів ITbox, Тип пластика - ABC, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 250ą10 °C, 210 °C, Тип поставки - на котушці... еще, Колір - білий
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
957 грн.

Пластик для 3D принтера POWERPLANT ABS 1кг 1.75мм White (PT812875) PT812875

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться

Пластик для 3D-принтера PowerPlant ABS, 1.75 мм, 1kg, white (PT812875) PT812875

Тип пластика - ABC, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 250ą10 °C, 210 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - білий
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

PowerPlant Filament 1.75 мм 1 кг White (PT812875) Filament1.75мм1кгWhite(PT812875)

Тип/Нитка|Вага нитки/1 кг|Колір виробника/Білий|Об'єм флакона/Ні|Діаметр нитки/1,75 мм|Матеріал/ABS|Бренд/PowerPlant
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
959 грн.
eще 16 предложений

Динамика цен на Power Plant PT812875 1 кг белый

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Power Plant PT812875

Цены на Power Plant PT812875
Power Plant PT812875 1 кг белыйот 899 грн.22 предложения
Power Plant PT812882 1 кг красныйот 999 грн.12 предложений
Power Plant PT812868 1 кг синийот 779 грн.21 предложение
Power Plant PT812851 1 кг черныйот 899 грн.21 предложение