Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Друк і поліграфія   /   Пластик для 3D друку   /   Power Plant

Пластик для 3D друку Power Plant PT812974 1 кг жовтий

Фото - Пластик для 3D друку Power Plant PT812974 1 кг  жовтий
Фото 11
Power Plant PT812974 1 кг жовтий
Колір
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Температура екструдера200 – 210 °С
Температура стола / платформи50 – 65 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Різновиди пластику для 3D-друкуГід за поширеними типами термопластиків, що використовуються в 3D-друку.

Купити Power Plant PT812974 1 кг жовтий

Усі ціни 16 →

PLA-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, жовтий (PT812974) PT812974

Полілактид (PLA) - це пластик на рослинній основі, який зазвичай складається з кукурудзяного крохмалю як основна сировина. Як... щетермопластичний полімер, виготовлений із відновлюваної сировини, він повністю біорозкладається. PLA – найпопулярніший матеріал для 3D друку. PLA пластиком надзвичайно легко друкувати. Зазвичай він випливає із сопла вашого 3D-принтера без будь-яких проблем із засміченням, і в порівнянні з іншими нитками PLA має відносно низьку температуру друку. Полілактид (PLA) - це біорозкладний термопластик, який широко використовується в 3D-друку завдяки своїй простоті використання, екологічності та чудовій деталізації, роблячи його ідеальним матеріалом для різних додатків, від освітніх проектів до створення прототипів та декоративних виробів. Особливості: Зручність 3D друку, довговічність, міцність, помірна міцність. Ідеально підходить для сувенірів, рекламної продукції, іграшок, споживчих товарів, виробів із гладкою поверхнею. Достатньо хороша стійкість, але PLA пластик може деформуватися за температури 55±5°С. Обмежена гнучкість, пластик злегка ламкий. Чи не розчинний. Менш міцний, ніж ABS. Температура сопла для 3D друку пластиком PLA повинна бути в діапазоні 200°C - 210°C. Практично відсутня усадка при охолодженні. Платформа з підігрівом не потрібна, але рекомендується для покращення адгезії початкових шарів. Складність 3D друку – легко. Пластик для 3D друку PLA не є гідрофобним, тому важливо зберігати його в сухому місці в упаковці з вологопоглиначем.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, yellow (PT812974) PT812974

+ 52 балів ITbox, Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котуш... щеці, Колір - жовтий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 369 грн.

PowerPlant PT812974

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 178 грн.

Пластик для 3D принтера POWERPLANT PLA 1кг 1.75мм Yellow (PT812974) PT812974

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, yellow (PT812974) PT812974

Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - жовтий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Power Plant PT812974 1 кг жовтий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Power Plant PT812974

Ціни на Power Plant PT812974
Power Plant PT812950 1 кг білийвід 859 грн.23 пропозиції
Power Plant PT812974 1 кг жовтийвід 1 178 грн.16 пропозицій
Power Plant PT812943 1 кг синійвід 859 грн.23 пропозиції
Power Plant PT812967 1 кг червонийвід 999 грн.1 пропозиція
Power Plant PT812936 1 кг чорнийвід 859 грн.23 пропозиції