Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Печать и полиграфия   /   Пластик для 3D печати   /   Power Plant

Пластик для 3D печати Power Plant PT812912 1 кг синий

Фото - Пластик для 3D печати Power Plant PT812912 1 кг  синий
Фото 7
Power Plant PT812912 1 кг синий
Цвет
Основное
МатериалPETG
Диаметр1.75 мм
Рекомендуемые параметры
Температура экструдера230 – 240 °С
Температура стола / платформы75 – 85 °С
Общее
Упаковкакатушка
Вес1 кг
Дата добавления на E-Katalogмай 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Power Plant.
Разновидности пластика для 3D-печатиГид по распространенным типам термопластиков, используемых в 3D-печати

Купить Power Plant PT812912 1 кг синий

Все цены 21 →

PETG-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, синій (PT812912) PT812912

Поліетилентерефталат гліколь (PETG) є термопластом, властивості якого роблять його хорошим претендентом на функціональні об’є... ещекти. У традиційному виробництві його часто використовують для виготовлення пляшок для води та харчових контейнерів. ПЕТГ вважається харчовою ниткою. Ви можете використовувати його для виготовлення речей, які стикаються з їжею, наприклад, кухонних приладів, контейнерів і т. д. Враховуючи його термостійкість, його можна мити в посудомийній машині (за певної температури). Матеріал також міцний і має високу ударостійкість. Переваги: Висока міцність, гнучкість, ударна в’язкість. Ідеально підходить для виробництва механічних деталей завдяки високій удароміцності та довговічності. Набагато більш гнучкий, ніж PLA, ABS і навіть PET. Чи не розчинний. Гідрофобний (не вбирає вологу). Визнаний безпечним під час використання харчових продуктів. Температурний діапазон 3D друку знаходиться в межах від 200°C до 240°C. Платформа з підігрівом не потрібна, але рекомендується. Температура платформи – 75°C – 85°C. Матеріал практично не піддається усадці під час охолодження. Складність 3D друку – середня. Незважаючи на те, що пластик для 3D друку PETG є гідрофобним, рекомендується зберігати його в сухому приміщенні в упаковці з вологопоглиначем.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
999 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PETG, 1.75 мм, 1kg, blue (PT812912) PT812912

+ 35 балів ITbox, Тип пластика - PETG, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 250ą10 °C, 85 °C, Тип поставки - на котушці... еще, Колір - синій
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
957 грн.

PowerPlant PT812912

Поліетилентерефталат гліколь (PETG) являє собою термопласт, властивості якого роблять його гарним претендентом на функціона... ещельні об'єкти. В традиційному виробництві його часто використовують для виготовлення пляшок для води й харчових контейнерів. ПЕТГ вважається харчовою ниткою. Ви можете використовувати його для виготовлення речей, які будуть стикатися з їжею, наприклад, кухонних приладів, контейнерів і т. д. Враховуючи його термостійкість, його можна мити в посудомийній машині (при певній температурі). Матеріал також міцний і володіє високою ударостійкістю. Переваги: Висока міцність, гнучкість, ударна в'язкість. Ідеально підходить для виробництва механічних деталей завдяки високій ударостійкості та довговічності. Набагато гнучкіший, ніж PLA, ABS і навіть PET. Не розчинний. Гідрофобний (не вбирає вологу). Визнаний безпечним при використанні харчових продуктів.
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
859 грн.

Пластик для 3D принтера POWERPLANT PETG 1кг 1.75мм Blue (PT812912) PT812912

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PETG, 1.75 мм, 1kg, blue (PT812912) PT812912

Тип пластика - PETG, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 250ą10 °C, 85 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - синій
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
eще 16 предложений

Динамика цен на Power Plant PT812912 1 кг синий

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Power Plant PT812912

Цены на Power Plant PT812912
Power Plant PT812929 1 кг белыйот 859 грн.22 предложения
Power Plant PT812912 1 кг синийот 859 грн.22 предложения
Power Plant PT812905 1 кг черныйот 934 грн.19 предложений