Літня шина Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W
![]() |
Виберіть розмір шин
Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W 245/40 R20 99 W 245/40 R20 103 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W
Усі ціни 10 →| 3 315 грн. |
| 3 143 грн. |
| 3 312 грн. |
Powertrac Racing Pro 245/40 R20 99W | 3 106 грн. | ![]() |
| 4 050 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W
| Ціни на Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W |
|---|---|---|---|---|
| Powertrac RacingPro 245/40 R20 99W | від 3 106 грн. | 10 пропозицій | ||
| Powertrac RacingPro 245/40 R20 103W | від 3 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →