Дождеватель Presto-Ps 7711
Фото 11 |
Presto-Ps 7711 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Presto-Ps.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Presto-Ps 7711
Дощувач висувний PRESTO-PS секторний 2,1-2,7м (7711) | 187 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7711) | 210 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7711) | 199 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7711) | 185 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →