Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Автомобільні інвертори   /   Pulso

Автомобільний інвертор Pulso ISU-620

Фото - Автомобільний інвертор Pulso ISU-620
Фото 5
Pulso ISU-620
Підключення
крокодили (до акумулятора)
Напруга підключення батареї
12 В
Номінальна вихідна потужність
600 Вт
Напруга на виході
230 В
Форма вихідного сигналу
чистий синус (pure sine)
КПД
85 %
Кількість розеток
1 шт.
USB-A
1 шт.
Сигнал при розряді батареї
Захист
від короткого замикання
від перевантаження
від неправильного підключення
Робоча температура
0 °C ~ +40 °C
Дата додавання на E-Katalog
червень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Як вибрати автомобільний інвертор для створення систем автономного живлення від автоакумулятораЗв'язка «автоінвертор/автомобільна АКБ» дозволяє з мінімальним дискомфортом перечекати відключення світла

Купити Pulso ISU-620

Інвертор PULSO ISU-620 12V-220V 600W USB 2.0 A синусоїда

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 525 грн.

Перетворювач напруги PULSO/ISU- 620/12V-220V/600W/USB-5VDC2.0A/синусоїдна хвиля/клеми

Маркетплейс: Rozetka.ua  АрчікШоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 067 грн.

Перетворювач напруги PULSO ISU 620 12V 220V 600W USB 5VDC 2.0A синусоїдальна хвиля клеми

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 683 грн.

Перетворювач напруги PULSO/ISU-620/12V-220V/600W/USB-5VDC2.0A чиста синусоїда клеми

Маркетплейс: Rozetka.ua  Animal Towns З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Pulso ISU-620