Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Pyramida

Витяжка Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча сталь

Фото - Витяжка Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча сталь
Фото 4
Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча сталь
2024 рік
білий коричневий нержавіюча сталь чорний
Колір
Тип і монтажпристінна / вбудована
Оформленнякозиркова
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність80 Вт
Продуктивність (мотор)380 м³/год
Максимальний рівень шуму65 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраPFC 1801
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодна лампа
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Клас енергоспоживанняC
Діаметр повітровода120 мм
Висота (макс.)10 см
Ширина60 см
Глибина32.9 см
Країна виробництваУкраїна
Офіційний сайтpyramida.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.

Купити Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча сталь

Pyramida UX 60 (380) B IX

Стандартна витяжка серії UX 60 (380) B для невеликих кухонь. Завдяки конструктивній особливості двигуна, за потужності дви... щегуна 80 Вт, витяжка надійно працює з продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи за вибором - відведення повітря або рециркуляція. LED освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Ергономічне механічне
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 679 грн.

Витяжка плоска PYRAMIDA UX 60 (380) B IX

Виробник - PYRAMIDA;Тип - плоска;Колір - нержавіюча сталь;Максимальна продуктивність - до 400 м3/год ;Ширина - 60;Режим реци... щеркуляції - є;Тип управління - механічне;Smart управління - ні;Країна виготовлення - Китай;Габарити (В х Ш х Г) - В х Ш : 100х600;Діаметр вивідного отвору - 120 мм;Додатково - 4-шаровий алюмінієвий жировий фільтр;Кількість двигунів - 1;Кількість швидкостей - 3;Споживана потужність - 80;Тип освітлення - LED-лампа 4 Вт х 1;Рівень шуму - 65 дБ;Продуктивність - 380;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 743 грн.

Витяжка традиційна Pyramida ux 60 (380) b ix

Стандартна плоска витяжка серії UX 60 (380) B для невеликих кухонь. Завдяки конструктивній особливості мотору, при потужнос... щеті двигуна 80 Вт, витяжка надійно працює з продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір — відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Ергономічне механічне
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 817 грн.

Витяжка Pyramida UX 60 (380) B IX

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 465 грн.

Витяжка Pyramida ux 60 (380) b ix

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 328 грн.

Динаміка цін на Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча сталь

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pyramida UX 60 380 B IX

Ціни на Pyramida UX 60 380 B IX
Pyramida UX 60 380 B WH білийвід 2 099 грн.31 пропозиція
Pyramida UX 60 380 B BR коричневийвід 2 241 грн.21 пропозиція
Pyramida UX 60 380 B IX нержавіюча стальвід 2 465 грн.5 пропозицій
Pyramida UX 60 380 B BL чорнийвід 2 241 грн.34 пропозиції