Витяжка Pyramida ATH 60 1150 WH білий
Pyramida ATH 60 1150 WH білий 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 60 1150 WH білий
Усі ціни 27 →Кухонна витяжка Pyramida ATH 60 (1150) WH | 5 289 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (1150) WH | 4 867 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (1150) WH | 4 843 грн. |
Вытяжка Pyramida ath 60 (1150) wh | 5 290 грн. |
Витяжка Pyramida ATH 60 (1150) WH | 5 208 грн. |
ще 20 пропозицій
Кухня не дуже простора, але вибрали цю, бо багато приготування на винос. Духовка працює цілодобово та мультиварка. Витяжка справляється чудово. Миється простою теплою водою з милом. Мама каже, що їй дуже зручне керування. Купували на сайті 2 місяці тому. Працює постійно, не шкодую що вибрала її. Гучність у нормі. Забагато потужності не буває Все добре. Валентина Хавина: користуюся Pyramida ATH 60 1150 WH кілька місяців |
Перше, хочу звернути увагу, що головна фішка, крім якості роботи (про це далі) – це крутий зовнішній вигляд. Ця витяжка навіть кухню "минулого століття" перетворити та зробить модною. Що не кажи – круто виглядає. А працює – взагалі казка. Ні тобі запахів, ні жиру на стінах. Хоч картопля змажу, хоч котлети – жодних ароматів, що розпопзаються по квартирі. Дуже зручне розташування кнопок, яскраве підсвічування. Для мене ця витяжка найкраща. Справляється із запхами, працює як треба Ні, це топчик. Ольга Мельникова: користуюся Pyramida ATH 60 1150 IX менше місяця |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 60 1150 WH
Ціни на Pyramida ATH 60 1150 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 1150 WH білий | від 4 818 грн. | 28 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 1150 IX нержавіюча сталь | від 5 132 грн. | 27 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 1150 BL чорний | від 6 299 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →