Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Rens

Бойлер Rens RE50-15W

Фото - Водонагрівач Rens RE50-15W
Rens RE50-15W
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1500 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)56x45x45 см
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rens 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rens.

Купити Rens RE50-15W

Усі ціни 36 →

Rens Rens Comfort RE50-15B (6556994) 6556994

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 939 грн.

Бойлер RENS COMFORT RE50-15 B

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 609 грн.

Водонагрівач Rens COMFORT RE50-15B

Climatika.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 908 грн.

Водонагрівач RENS COMFORT RE50-15 B 000004798

Країна виробник товару: Китай; Колір: Білий; Віддалене управління по Wi-Fi: Немає; Матеріал корпусу: Сталь; Спосіб встановлен... щеня: Настінний; Ступінь пиловологозахисту (IP): IPX4; Внутрішнє покриття бака: Емаль; Кількість ТЕНів: 1; Ширина (мм): 450; Споживана потужність (кВт): 1.5; Глибина (мм): 450; Об'єм (л): 50; Висота (мм): 560; Тип управління: Механічне; Тип встановлення: Вертикальний; Тип нагрівального елементу (ТЕНа): Мокрий; Форма: Циліндрична (кругла)
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 671 грн.

Водонагрівач RENS Comfort 50л RE50-15W (6556982)

In-ua.comЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 099 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Rens RE50-15W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rens RE50-15W

Ціни на Rens RE50-15W
Rens RE50-15W від 3 808 грн.36 пропозицій
Rens RE80-15W від 4 458 грн.36 пропозицій
Rens RE100-15W від 5 828 грн.37 пропозицій