Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Rens

Бойлер Rens RE80-15W

Фото - Водонагрівач Rens RE80-15W
Rens RE80-15W
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1500 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)76x45x45 см
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rens 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rens.

Купити Rens RE80-15W

Усі ціни 36 →

Бойлер RENS COMFORT RE80-15 W

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 167 грн.

Водонагрівач Rens COMFORT RE80-15W

Climatika.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 503 грн.

Водонагрівач RENS COMFORT RE80-15 B 000004800

Країна виробник товару: Китай; Колір: Білий; Віддалене управління по Wi-Fi: Немає; Матеріал корпусу: Сталь; Спосіб встановлен... щеня: Настінний; Ступінь пиловологозахисту (IP): IPX4; Внутрішнє покриття бака: Емаль; Кількість ТЕНів: 1; Ширина (мм): 450; Споживана потужність (кВт): 1.5; Глибина (мм): 450; Об'єм (л): 80; Тип управління: Механічне; Тип встановлення: Вертикальний; Тип нагрівального елементу (ТЕНа): Мокрий; Форма: Циліндрична (кругла); Висота (мм): 760
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 236 грн.

Водонагрівач RENS Comfort 80л RE80-15W (6556983)

In-ua.comЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 505 грн.

Водонагрівач RENS COMFORT RE80-15B

Виробник - RENS;Тип водонагрівача - накопичувальний;Ємність бака - 80;Ємність бака - 80;Тип тену - мокрий;Максимальна спожива... щена потужність - 1,5;Форма водонагрівача - циліндрична;Тип установки - вертикальні;Колір - білий;Захисний клапан - є ;Магнієвий захисний анод - є;Термометр - є;Управління - механічне;Глибина - 40 – 50 см;Країна виготовлення - Китай;Кількість нагрівальних елементів - 1;Матеріал бака - емальована сталь;Час нагріву від 15 ° С до макс. температури - 3 год 5 хв;Додатково - реальний об'єм 74 л, максимальна температура нагрівання 75 ° C, колір білий з чорним;Розміри (ШxВxГ) - 450х760х450;Вага - 24.15;Вага в упаковці - 26.4;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 975 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Rens RE80-15W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rens RE80-15W

Ціни на Rens RE80-15W
Rens RE50-15W від 3 793 грн.38 пропозицій
Rens RE80-15W від 4 458 грн.36 пропозицій
Rens RE100-15W від 5 828 грн.37 пропозицій