Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Rens

Бойлер Rens RE80-20W

Фото - Водонагрівач Rens RE80-20W
Rens RE80-20W
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)76x45x45 см
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rens 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rens.

Купити Rens RE80-20W

Усі ціни 15 →

Rens Rens Comfort RE80-20W (6556987) 6556987

Бойлер Rens Comfort RE80-20W (6556987) выполняет постоянный подогрев воды для ежедневных бытовых задач. Имеет оптимальный объ... щеем бака — 80 л, продуманную конструкцию и простое управление. Такого запаса достаточно для одновременного использования нескольких точек водоразбора. Цилиндрическая форма корп
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 803 грн.

Водонагрівач Rens COMFORT RE80-20W

Climatika.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 793 грн.

Водонагрівач RENS Comfort 80л RE80-20W (6556987)

In-ua.comЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 991 грн.

Водонагрівач (бойлер) електричний Rens COMFORT RE80-20W

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 059 грн.

RENS COMFORT RE80-20 B

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Rens RE80-20W

Модификації Rens RE80-20W

Ціни на Rens RE80-20W
Rens RE50-20W від 4 315 грн.16 пропозицій
Rens RE80-20W від 4 267 грн.15 пропозицій
Rens RE100-20W від 6 000 грн.16 пропозицій
Rens RE120-20W від 8 304 грн.3 пропозиції