Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Кущорізи   /   Ryobi

Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0 (5133004909)

Фото - Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0
Відео 2Фото 9
Ryobi RY18HT55A-0
акк. 1 шт.акк. відсутній
Тип
кущоріз
Джерело живлення
акумулятор
Насадки
для кущів
Довжина шини
550 мм
Крок зубів
24 мм
Частота ходу
1350 об/хв
Комплектний акумулятор
немає
Акумуляторна платформа
Ryobi ONE+
Напруга батареї
18 В
Сумісні акумулятори
RB18L13, RB18L15, RB18L20, RB18L25, RB18L26, RB18L30, RB18L40, RB18L50
Зарядний пристрій
без зарядного пристрою
Рівень шуму
94 дБ
Вага
2.4 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Маркування виробника
5133004909

Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.

Купити Ryobi RY18HT55A-0

Кущоріз акумуляторний Ryobi RY18HT55A-0 ONE+ без АКБ и ЗУ (5133004909)

Акумуляторний кущоріз Ryobi RY18HT55A-0 ONE+ без АКБ і ЗУ — це потужний інструмент для догляду за живоплотами та кущами. Оснащений 55-см хвилястим лезом із алмазним напиленням, він забезпечує чисту та точну обрізку навіть великих гілок. Відстань між зубами складає 24 мм, що дозволяє легко справлятися з товстими гілками та формувати акуратний ландша... щефт. Легка та ергономічна конструкція
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 437 грн.

Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
5 095 грн.

Кущоріз акумуляторний Ryobi RY18HT55A-0 ONE+ (без АКБ и ЗП) 5133004909

- Тип акумулятора Li-ion - Напруга, В 18 - Тип леза алмазне шліфування - Відстань между ножами, мм 24 - Холостий Хід, об/хв 1350 - Довжина розрізу, см 55 - Комплектація (можливі зміни в різних постачаннях) Захисний кожух, Насадка HedgeSweep - Похибка рівня звукової потужності (дБ(А)) 2.3 - Рівень... щешуму (Дб Lwa) 93.7 - Рівень вібрації на додатковій рукоятці (м/с²) 3.2 - Рівень вібрації на основній рукоятці (м/с²) 2.7 - Похибка рівня вібрації (м/с²) 1.5 - Вага 2,4 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
6 199 грн.

Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 503 грн.

Динаміка цін на Ryobi RY18HT55A-0

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Ryobi RY18HT55A-0

Ціни на Ryobi RY18HT55A-0
Ryobi RY18HT55A-120 від 11 137 грн.1 пропозиція
Ryobi RY18HT55A-0 від 5 095 грн.4 пропозиції
Відеоогляди