Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0 (5133004909)
Відео 2Фото 9 |
Ryobi RY18HT55A-0 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY18HT55A-0
Кусторез Ryobi RY18HT55A-0 ONE+ без АКБ и ЗУ (5133004909) | 4 902 грн. |
Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0 | 3 735 грн. |
Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0, 18В ONE+, лезо 55 см, крок різу 24 мм (без АКБ | 4 303 грн. |
Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0, 18В ONE+, лезо 55 см, крок різу 24 мм (без АКБ | 4 308 грн. |
Кущоріз Ryobi RY18HT55A-0, 18В ONE+, лезо 55 см, крок різу 24 мм (без АКБ | 4 313 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ryobi RY18HT55A-0
Ціни на Ryobi RY18HT55A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18HT55A-120 | від 4 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Ryobi RY18HT55A-0 | від 3 735 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →