Монітор Samsung C24F396F 24 "
Відео 12Фото 17
Samsung C24F396F 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, VGA
Цей показник забезпечує більш якісну і детальну передачу затемнених зображень, що важливо для роботи, мультимедійних розваг і комп'ютерних ігор. Порівняно невеликий час відгуку матриці (4 мс GtG) забезпечує монітора Samsung C24F396F чітке і без змазування відтворення динамічних сцен. Вигин екрану має радіус 1800 мм і виконує дві основні функції — знижує спотворення, викликані значним розміром діагоналі екрана і створює додатковий ефект «занурення». Монітор підтримує технологію синхронізації частоти кадрової розгортки з реальним фреймрейтом відеокарти AMD FreeSync, що може бути корисно для геймінгу. Для підключення до персонального комп'ютера, ноутбука, медіаплеєру або ігровій приставці є аналоговий порт VGA D-sub і цифровий роз'єм HDMI 1.4.
Всі характеристики
Характеристики C24F396F
Колір
Типмонітор
Діагональ24 "
Дисплей
Вигнутий екран1800R
Тип матриці*VA
Покриття екранаматове
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Колірне охоплення (NTSC)72 %
Підключення
Передача відеоVGA
HDMI
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync
Інше
Настінне кріпленняVESA 75x75 мм
Споживана потужність25 Вт / 0.3 Вт в режимі очікування /
Габарити (ШхВхТ)547.8x423.9x218.8 мм / з підставкою /
Вага3.3 кг / з підставкою /
Офіційний сайтsamsung.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
    Огляд моделі на основі відгуків користувачів