Телевізор Sharp 32HF2765EW
Фото 6
Купити!
Novateh.com.ua
Телевізор Sharp 32HF2765EW 32" HD Ready Google TV DVB-T2 VL3232HF2765EW
Novateh.com.ua
Менше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Sharp 32HF2765EW
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Всі характеристики
Характеристики 32HF2765EW
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Динамічна контрастність1 000 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність26 Вт / 40 Вт HDR /