Телевізор Sharp 40HE2745E
Фото 7
Купити!
Novateh.com.ua
Телевізор Sharp 40HE2745E 40" FullHD Ready TiVo Smart TV DVB-T2 VL4040HE2745E
Novateh.com.ua
Менше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Sharp 40HE2745E
Екран:40 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 40HE2745E
Колір
Розмір діагоналі40 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / TiVo /
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Динамічна контрастність1 000 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність37 Вт / 63 Вт HDR /