Телевізор Sharp 55GP6260E (4T-C55GP6260ES)
Фото - Телевізор Sharp 55GP6260E
Відео 1Фото 6
Sharp 55GP6260E
55 "70 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 55GP6260E
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Динамічна контрастність1 000 000:1
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 5 (802.11ac)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, ALLM
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід / mini /
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність140 Вт
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)1231x760x265 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)1231x718x91 мм
Вага11 кг / з підставкою /
Офіційний сайтsharpconsumer.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2023
Маркування виробника
4T-C55GP6260ES
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Купити Sharp 55GP6260E
Усі ціни 23 →
Телевізор SHARP C55GP6260ES
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Телевізор Sharp 55GP6260E (4T-C55GP6260ES) 55GP6260E (4T-C55GP6260ES)
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Sharp 55GP6260E
Телевізор Sharp 55GP6260E
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
Телевізор Sharp 55GP6260E (4T-C55GP6260ES) 4T-C55GP6260ES
+ 798 балів ITbox, Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-... щеC, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, Composite In (AV), 4 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, 1 x SD Card, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1231 x 760 x 265 мм, 11 кг