Моторное масло Shell Helix Hybrid 0W-20 5 л (550056725)
Shell Helix Hybrid 0W-20 5L 1 л5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Shell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Shell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Shell Helix Hybrid 0W-20 5 л
Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra Hybrid 0W-20 5л (550056725) 550 | 1 971 грн. |
SHELL 550056725 | 2 232 грн. |
Моторна олія Shell Hybrid 0w/20 5л (73767) | 2 873 грн. |
0 0 2 4 |
Купили жінці бітка з США і там по допуску як раз таке мастило як Shell Helix Hybrid 0W-20. Спробували наче поки все гаразд. Дивились оригінал але його в нас важно знайти, навіть не думав що з цим буду проблеми. Тому в якосі альтернативи відразу на декількох СТО де ми телефонували порадали це як замінник. Тож подивимось як воно себе покаже. Сподіваюсь якісь оправдає вартість. відомий виробник
є необхідні дпоуски Є допуски під авто США Евгений Войтович: пользуюсь Shell Helix Hybrid 0W-20 5L несколько месяцев |
Пересів нещодавно на нового бітка з США, а по допускам туди треба як раз таку оливу. Дивися також варіанти і від інших виробників, але там прайс був ще вище, тому вирішив зупинитись на цій як такий оптимальний варіант. Перше враження наче ОК, упаковка захищена від підробок, відносно легко перевірити ти купив оригінальну оливу чи ні, це плюс в Шелл. Причому це стосується як дорогої оливи як ця, так і бюджетної той же hx6. Цей Шелл в цілому рекомендую, поки тільки позитивні відчуття, сподіваюсь двигун теж норм себе почуває. допуск
Шелл захист від підробок ціна Александр Бенковский: пользуюсь Shell Helix Hybrid 0W-20 5L несколько месяцев |
На данний час пробіг на цій оливі трохи більше 5000км наче все окей, залив її після покупки Jeep. Перший раз залив оригінал, але зараз порекомендували на форумі джиперів цей Шелл, наче він цікавіше буде по якості при чому по грошам +- те саме, тому вирішив спробувати. З того що помітив двигун реально тихіше працює під час прогріву і наче легше крутився в морози. Подивимось як далі ця олива себе покаже. допуски, вартість, гарний пакет присадок і база нема поки Дима Мушенко: пользуюсь Shell Helix Hybrid 0W-20 1L несколько месяцев |
Показано 3 из 6 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации Shell Helix Hybrid 0W-20
Цены на Shell Helix Hybrid 0W-20 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Hybrid 0W-20 1 л | от 411 грн. | 7 предложений | ||
Shell Helix Hybrid 0W-20 5 л | от 1 971 грн. | 3 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →