Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Smeg

Блендер Smeg PBF01PKEU рожевий

Фото - Міксер Smeg PBF01PKEU рожевий
Відео 3Фото 7
Smeg PBF01PKEU
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер / 4 леза /
Об'єм шейкера
600 мл
Потужність
300 Вт
Максимальні оберти
22000 об/хв
Кількість швидкостей
2
Шейкер (дорожня чаша)
2 шт.
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
пластик
Відсік для шнура
Довжина кабелю
1 м
Габарити
33.5х14.2х13.6 см
Вага
1.8 кг
Офіційний сайт
smeg.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.

Купити Smeg PBF01PKEU рожевий

Усі ціни 7 →

Блендер Smeg PBF01PKEU

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
6 699 грн.

Фітнес-блендер SMEG PBF01PKEU

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
5 700 грн.

Блендер стаціонарний SMEG PBF01PKEU (Pink)

.
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
5 299 грн.

Блендер Smeg Retro Style Pink (PBF01PKEU) PBF01PKEU

Блендер Smeg Retro Style — пристрій, який додасть атмосферу затишку на вашій кухні. Дозволить приготувати різні страви, спроб... щеувати нові рецепти та проявити талант кулінара. З блендером можна виконати різні задачі: приготувати пюре, крем-суп чи смузі боул. З таким блендером легше слідкувати про правильне збалансоване харчування, адже він укомплектований переносною ємністю. Вона дозволить зробити корисний перекус та взяти з собою в зал чи на роботу.
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Під замовлення
Поскаржитись

Блендер стаціонарний Smeg PBF01PKEU

Блендер стаціонарний Smeg Блендер Smeg — це персональний міні-блендер у культовому стилі 50-х років, який поєднує компактніст... щеь і функціональність. Корпус виконаний з нержавіючої сталі з глянсовою обробкою, а елементи дизайну доповнені хромованими деталями. Пристрій оснащений двома швидкісними режимами і потужним мотором з максимальною швидкістю обертання до 22 000 об/хв, що дозволяє
Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 700 грн.

Блендер Smeg PBF01PKEU

Наповніться вітамінами.Персональний блендер включає дві пляшки, що гарантує максимальну універсальність використання на будь-... щеякий смак. Пляшки Bottles-To-Go об'ємом 600 мл ідеально підходять для приготування фруктових або овочевих смузі або молочних коктейлів. Додайте свої улюблені інгредієнти, змішайте, а потім насолоджуйтесь зарядкою енергією будь-де і будь-коли, в офісі, в школі, в
Hotsale.lviv.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Блендер Smeg PBF01PKEU

Маркетплейс: Rozetka.ua  Uni0n З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Smeg PBF01PKEU рожевий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Smeg PBF01PKEU

Ціни на Smeg PBF01PKEU
Smeg PBF01CREU бежевийвід 4 920 грн.12 пропозицій
Smeg PBF01WHEU білийвід 4 899 грн.24 пропозиції
Smeg PBF01PGEU зеленийвід 4 920 грн.20 пропозицій
Smeg PBF01PKEU рожевийвід 5 299 грн.7 пропозицій
Smeg PBF01PBEU синійвід 5 299 грн.6 пропозицій
Smeg PBF01RDEU червонийвід 4 690 грн.29 пропозицій
Smeg PBF01BLEU чорнийвід 5 001 грн.24 пропозиції
Відеоогляди
Бутылочки Tritan™ Renew, не содержащие бисфенола-А, устойчивы к ударам и поломкам, не впитывают запахи и вкусы.