USB-флешка Transcend JetFlash 790C 64 ГБ (TS64GJF790C)
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790C 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790C 64 ГБ
Усі ціни 18 →Накопичувач USB 3.2 TRANSCEND Type-C JetFlash 790C 64GB Black (TS64GJF790C | 349 грн. |
Флеш-накопитель Transcend 64GB USB 3.2 Type-C JetFlash 790C Черный TS64GJF | 365 грн. |
Накопичувач USB 3.2 TRANSCEND Type-C JetFlash 790C 64GB Black (TS64GJF790C | 349 грн. |
Накопичувач USB 3.2 Transcend Type-C JetFlash 790C 64GB Black (TS64GJF790C | 349 грн. |
Флеш-накопитель USB3.0 64GB Transcend JetFlash 790C (TS64GJF790C) TS64GJF7 | 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Transcend JetFlash 790C
Ціни на Transcend JetFlash 790C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790C 64 ГБ | від 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790C 128 ГБ | від 329 грн. | 17 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790C 256 ГБ | від 743 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →