USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ (SDDDC3-032G-G46)
Відео 11Фото 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ
Усі ціни 17 →SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type-C Black (SDDDC3-032G-G46) | 355 грн. |
Накопитель SanDisk 32GB USB-Type C Ultra Dual Drive Go (SDDDC3-032G-G46) S | 346 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type C (SDDD | 308 грн. |
SanDisk 32 GB Ultra Dual Drive Go Type-C (SDDDC3-032G-G46) SDDDC3-032G-G46 | 389 грн. |
SanDisk USB флеш накопичувач SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type | 308 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ | від 293 грн. | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ | від 387 грн. | 54 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ | від 564 грн. | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ | від 935 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ | від 1 840 грн. | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 ГБ | від 3 546 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →