USB-флешка Transcend JetFlash 750 32 ГБ (TS32GJF750K)
Відео 2Фото 5 |
Transcend JetFlash 750 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Надійний і продуктивний флеш-накопичувач середньої ємності (32 Гб) зі швидкісним інтерфейсом USB 3.0 (3.1 Gen1). Відрізняється високою швидкістю виконання операцій вводу-виводу і стриманим дизайном компактного пластикового корпусу. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для вирішення завдань, що стосуються зберігання і транспортування різноманітного цифрового контенту.
Може стати надійним носієм електронного ключа, підійде для збереження копій документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій і відеоматеріалів. На відміну від більшості середньобюджетних накопичувачів, ця модель заснована на більш довговічною флеш-пам'яті типу MLC і здатна демонструвати високу швидкість послідовного читання/запису (до 130/30 МБайт/с). Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з цього пристрою на комп'ютер займає близько 30 c, а сотня фотографій переносяться за 3-4 с. Гарантована високий ступінь сумісності з контролерами інтерфейсу USB версії 2.0. Підтримується багатофункціональним фірмовим програмним забезпеченням Transcend Elite (резервне копіювання, синхронізацію і шифрування даних).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 750 32 ГБ
Усі ціни 23 →USB-флешка Transcend 32GB JetFlash 750 Usb 3.0 Black (TS32GJF750K) | 756 грн. |
USB-флешка Transcend 32GB JetFlash 750 Usb 3.0 Black (TS32GJF750K) | 749 грн. |
TRANSCEND JetFlash 750 32GB Black | 730 грн. |
Transcend 32 GB JetFlash 750 Black TS32GJF750K | 906 грн. |
TRANSCEND JetFlash 750 32GB Black | 730 грн. |
Модификації Transcend JetFlash 750
Ціни на Transcend JetFlash 750 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 750 32 ГБ | від 685 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 750 64 ГБ | від 1 147 грн. | 33 пропозиції |