Спальний мішок Trimm Travel 185
![]() |
Trimm Travel 185 210x75 см225x75 см |
|
|
Спальник-ковдра торгової марки Trimm — це кемпінгове рішення, яке представляє середній ціновий сегмент. Модель при довжині в 210 см призначається для туристів зростом до 1.85 м (у продажу також зустрічається подовжена версія Travel 195). Ширина спального місця складає помірні 75 см, причому залишається незмінною і в районі ніг. Вага виробу становить середні 1.42 кг, а розміри в чохлі за замовчуванням складають 42х25х25 см (або близько 26 літрів).
Спальний мішок Trimm Travel 185 підходить для міжсезоння, тобто відпочинку на природі навесні чи восени. За високі теплоізоляційні властивості відповідає один шар популярного синтетичного наповнювача Hollowfiber, плюс для захисту від продування вздовж застібки передбачено додаткове утеплення. Як результат, досвідчені туристи та чоловіки можуть розраховувати на безтурботний нічліг при температурах до +1 градуса Цельсія, а новачкам та жінкам краще орієнтуватися на трохи вищі значення — від +6 °C і вище. Утеплювач спальника зовні захищає поліестерова тканина, а всередині для підвищення комфорту відпочиваючих знаходиться підкладка з полікотону, він приємний на дотик, досить міцний і довговічний. З інших особливостей спального мішка варто виділити не лише легке перетворення на звичайну велику ковдру, а й можливість зістібування з аналогічною моделлю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.

Купити Trimm Travel 185
Усі ціни 17 →Спальник Trimm Travel 185 R olive 001.009.0315 | 2 990 грн. | ![]() |
Спальний мішок Trimm Travel Olive - 185 R (001.009.0315) | 2 990 грн. |
Спальный мешок Trimm Travel olive 185 R (001.009.0315) | 2 990 грн. |
Спальний мішок Trimm Travel Olive - 185 R (001.009.0315) 001.009.0315 | 2 990 грн. |
Спальний мішок Trimm Travel olive 185 R (001.009.0315) 001.009.0315 | 2 990 грн. | ![]() |
Модификації Trimm Travel 185
| Ціни на Trimm Travel 185 |
|---|---|---|---|---|
| Trimm Travel 185 | від 2 990 грн. | 17 пропозицій | ||
| Trimm Travel 195 | від 3 020 грн. | 1 пропозиція | ||
- Модель Travel 185 — довжина мішка 210 см
- Модель Travel 195 — довжина мішка 225 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні