Спальний мішок Travel Extreme Rest
Відео 1Фото 3 |
Travel Extreme Rest |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Rest
Усі ціни 11 →Спальний мішок Travel Extreme REST (ТE-С013) 10000ТE-С013 | 1 890 грн. |
Спальний мішок TE REST L | 1 974 грн. |
Спальний мішок Travel Extreme REST (ТE-С013) 20000ТE-С013 | 1 890 грн. |
Спальний мішок TE REST R | 1 974 грн. |
Спальний мішок TE REST R | 2 306 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →