Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Тример для бороди VGR V-260

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-260
Відео 3Фото 7
VGR V-260
Колір
Основне призначеннятример для бороди
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)3 шт. / 1, 2, 3 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 3 мм
Кількість обертів моторчика9000 об/хв
Матеріал /покриття лезкерамічне
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2000 мАгод
Час роботи240 хв
Час зарядки2.5 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Матеріал корпусаметал/пластик
Петля для підвішування
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-260

Усі ціни 21 →

Тример акумуляторний для стрижки VGR V-260 RED, 3 насадки, LED дисплей

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 455 грн.

Тример акумуляторний для стрижки VGR V-260 RED, 3 насадки, LED дисплей

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 510 грн.

Триммер акумуляторний VGR V-260 RED з LED дисплеєм та 3 насадками

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 669 грн.

Тример VGR V-260 GREEN зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 590 грн.

Машинка для стрижки VGR V-260 Red акумуляторна 10W

Маркетплейс: Rozetka.ua  TFORT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 646 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-260

Відеоогляди