Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   Victorinox

Швейцарський ніж Victorinox Hunter XT (0.8341.MC9)

Фото - Ніж / мультитул Victorinox Hunter XT
Відео 25Фото 4
Victorinox Hunter XT
Колір
Тип
швейцарський
Кількість функцій
3 шт.
Конструкція
складаний
Замок
liner lock
Профіль клинка
drop-point
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина (складений)
111 мм
Додатково
блокування леза
відкриття однією рукою
кріплення для ремінця / кільце /
Функції та можливості
штопор
пилка
стропоріз
Країна походження бренду
Швейцарія
Дата додавання на E-Katalog
травень 2019
Маркування виробника
0.8341.MC9

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.

Купити Victorinox Hunter XT

Усі ціни 33 →

Складной нож Victorinox Hunter XТ GRIP 0.8341.MC9B1

Складной нож Victorinox Hunter XT GRIP 0.8341.MC9B1 - многофункциональный предмет начального уровня для повседневного использ... щеования, любая работа с которым станет для Вас удовольствием, вне зависимости от условий: будь Вы на природе, или же в гараже. Модель станет полезна для автолюбителей, поклонников пешего и велотуризма, охоты, рыбалки. Также, несомненно, станет идеальным помощником в условиях города. Данный нож станет замечательным выбором для тех, кто ценит качество.
Victorinox-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 367 грн.

Ніж Victorinox Hunter XT 0.8341.MC9 Vx08341.MC9

Опис ножа Victorinox Hunter XT 0.8341.MC9: Багатофункціональний інструмент Victorinox Hunter ХТ 0.8341.MC9 є відмінним швейца... щерським ножем з фиксирующимся лезом, вагою 152 р. Даний інструмент дозволить виконувати шість різних функцій, які здатні виручити Вас в самих екстремальних ситуаціях. Виготовлений ніж із застосуванням новітніх технологій, а матеріалом для створення інструменту послужила
Fonariki.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
3 968 грн.

Ніж Victorinox Hunter XT Чорно-жовтогарячий (0.8341.MC9)

Швейцарський армійський ніж Victorinox з фіксатором, 111 мм.
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 363 грн.

Мультитул Victorinox Hunter Xt 111мм / 6предметов / помаранчевий-чорний нейлон (0.8341.MC9)

Тип: Мультитул (багатофункціональний інструмент) / Кількість інструментів: 6 / Кількість функцій: 6 / Вага, г: 165
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Нож Victorinox Hunter XT Grip (Vx08341.MC9) Vx08341.MC9

Secunda.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 370 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Victorinox Hunter XT

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди