Блок живлення Vinga VPS 120 VPS-500-120
Відео 1Фото 5
Vinga VPS 120 VPS-500-120
Основне
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCпасивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX3 шт
PCIe 6pin1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтvinga.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Усі ціни 18 →
Vinga Блок живлення для ПК Vinga VPS-500-120 Black
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (VPS-500-120) VPS-500-120
+ 34 балів ITbox, ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 4, Peripheral - 3, +12V1 - 40А, 1x120 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 4, Peripheral - 3, +12V1 - 40А, 1x120 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
Блок живлення Vinga VPS-500-120
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Блок живлення для ПК Vinga VPS-500-120 Black
Мощності 500 Вт достатньо для всьогоБлок живлення для ПК Vinga VPS-500-120 ідеально підходить для офісних комп’ютерів, ігрови... щех збірок та домашніх мультимедійних систем. Завдяки потужності 500 Вт у вас не виникне проблем із підключенням сучасних процесорів, дискретних відеокарт і кількох накопичувачів одночасно. Стандарт ATX 12V v2.3 забезпечує сумісність із більшістю сучасних матерінських