Блок живлення Vinga VPS B1 VPS-650B1
Фото 7
Vinga VPS B1 VPS-650B1
Основне
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Сертифікат80+ Bronze
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V15 А
+5V15 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
БезпекаOCP, OTP, OLP
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x140x150 мм
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPS B1 VPS-650B1
Усі ціни 20 →
Vinga Блок живлення для ПК Vinga VPS-650B1 650W
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Блок живлення VINGA 650W (VPS-650B1) VPS-650B1
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
+ 68 балів ITbox, ATX, 650 Вт, 20+4 pin, CPU - 1x4 4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 4, Peripheral - 2, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
ATX, 650 Вт, 20+4 pin, CPU - 1x4 4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 4, Peripheral - 2, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
Блок живлення Vinga 650W (VPS-650B1)