Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TB
Відео 4Фото 4
WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TB
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм26 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гелієвий
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну512 МБ
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних285 МБ/с
Споживана потужність під час роботи6.7 Вт
Споживана потужність при очікуванні5.6 Вт
Рівень шуму при зчитуванні32 дБ
Рівень шуму у режимі очікування20 дБ
Напрацювання на відмову2.5 млн. год
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага670 г
Офіційний сайтwesterndigital.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TB

Усі ціни 7 →

Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class SATA III 26TB (WD261KRYZ) WD261KRYZ

Western Digital Gold — високопродуктивний жорсткий диск, спеціально розроблений для використання у корпоративних системах збе... щерігання та центрах обробки даних. Сумісний з великою кількістю популярних у корпоративному середовищі операційних систем. Він забезпечує швидкість, надійність інформації, дозволяючи ефективно управляти та зберігати великі обсяги даних у бізнесі.  У
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
69 379 грн.

Жорсткий диск WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD261KRYZ) WD261KRYZ

Зберігайте свої дані з упевненістю на WD Gold Жорсткі диски WD Gold оснащені нашими новітніми інноваціями, що дозволяють витр... щеимувати інтенсивні та безперервні навантаження на читання та запис у найсуворіших умовах корпоративних і комерційних систем. Диски WD Gold забезпечують найвищу продуктивність, надійність, довговічність та гнучкість у виборі ємності для малих і середніх
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
67 286 грн.

Жорсткий диск 3.5" WD Gold 26TB SATA/512MB (WD261KRYZ)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
66 049 грн.

Жорсткий диск WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD261KRYZ) WD261KRYZ

icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
62 520 грн.

Жорсткий диск wd 26tb 3.5" 7200 512mb sata Gold wd261kryz

Особливості WD Gold WD261KRYZ — високонадійний корпоративний жорсткий диск, створений для серверів, дата-центрів і... щепрофесійних систем зберігання даних. Модель орієнтована на стабільну роботу в умовах постійного високого навантаження та цілодобової експлуатації. Ємність 26 ТБ дозволяє ефективно зберігати великі обсяги корпоративної інформації, резервних копій, архівів,
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
67 679 грн.

WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD261KRYZ) 26TB3.5\"7200512MBSATAGold(WD261KRYZ)

Об'єм буфера/512 МБ|Швидкість зчитування/285 МБ/с|Форм-фактор/3.5''|Швидкість обертання/7200 об/хв|Посилання на сайт виробник... щеа/https://erc.ua/ware/405311-wd-zhorstkii-disk-wd-26tb-3-5-7200-512mb-sata-gold/|Сумісність/Для сервера|Тип жорсткого диску/Внутрішній|Призначення/Для сервера|Розміри (ВхШхГ)/26,1 х 101,6 х 147 мм|Об'єм накопичувача/26 ТБ|Країна виробництва/Китай|Підключення/SATA|Гарантійний термін/5 років|Бренд/WD|Тип накопичувача/HDD|Інтерфейс/SATA
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
64 899 грн.

Жорсткий диск WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold WD261KRYZ

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
62 518 грн.

Динаміка цін на WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TB

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class отримав змішані відгуки від користувачів. Основні переваги включають тиху роботу, швидкість, великий об'єм та тривалу гарантію. Диск добре підходить для безвідмовної роботи в умовах 24/7, а також для використання в домашніх серверах як файлове сховище. Однак, деякі користувачі відзначають проблеми з надійністю, такі як шум та вихід з ладу протягом короткого часу. Деякі моделі можуть перегріватися, тому рекомендується додаткове охолодження. Загалом, диск підходить для зберігання великих обсягів даних, але слід бути готовим до можливих проблем з якістю.
Переваги

Мінуси

1
0
2
3
Солідний диск, політ відмінний
24 липня 2021
Брав версію на 12 Тб у домашній TrueNAS сервер як файлове сховище для всього поспіль: архіви, торренти, завантаження, фотки тощо. Думав що буде сильно шуміти, але в результаті був приємно здивований: шуму практично немає, вірніше він звичайно є, але набагато скромніший ніж я очікував. Поки що диск заповнений на 20%. При активному копіюванні, завантаженні та роздачі торентів диск ледве чутно клацає головками. Сервер з диском знаходиться в спальні на підлозі, під телевізором, з відстані в 2 метри вже доводиться прислухатися, щоб щось почути. Не знаю в чому річ, у всіх звичайно різна чутливість, але тим хто пише що він галасливий я б запропонував спершу спробувати відключити індексацію файлів (якщо використовується Windows).
-Помірно галасливий
-Не гріється
-Ціна після запуску криптовалюти Chia (ціна на яку вже давно впала, ау рітейлери!)
Дмитрийкористуюся WD WD121KRYZ більше року
відмінна модель, дуже сподобалося
18 грудня 2020
Взяв до себе в ПК WD181KRYZ, у мене стояло 10 дисків (тепер уже 8), очікував що будуть такими ж швидкими і галасливими як hgst ultrastart, які голосно тріщать, але напрочуд диск виявився дуже тихим, його не чути, швидкість очікувана, і він холодний.
Тихий, холодний, швидкий. Без черепичного запису. Гарантія 5 років
-
rumanzoкористуюся WD WD181KRYZ менше місяця
За перший місяць точно побачиш брак чи ні, техпідтримка хороша.
5 березня 2018
Гарний, але дорогий.
Чи не гріється, майже не шумить. Швидкий.
Півмісяця ненапруженого польоту будинку і ... Тріск при вимиканні, як машина юзом йде, 2 секунди.
У техпідтримці сказали "здавай", на кшталт брак.
Здам, подивлюсь.
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки

Модификації WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ

Ціни на WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 TBвід 15 892 грн.30 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 TB
8004FRYZ
від 16 368 грн.1 пропозиція
WD Gold Enterprise Class WD8005FRYZ 8 TB
8005FRYZ
від 17 638 грн.40 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD103KRYZ 10 TB
512 МБ
від 22 326 грн.27 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD122KRYZ 12 TB
512 МБ
від 24 615 грн.41 пропозиція
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 TBвід 39 817 грн.19 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 TBвід 43 104 грн.27 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD203KRYZ 20 TB
Helium
від 48 686 грн.22 пропозиції
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 TBвід 51 344 грн.21 пропозиція
WD Gold Enterprise Class WD242KRYZ 24 TBвід 55 802 грн.11 пропозицій
WD Gold Enterprise Class WD261KRYZ 26 TBвід 62 518 грн.7 пропозицій
Відеоогляди