Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Red Pro WD260KFGX 26 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Red Pro WD260KFGX 26 TB
Відео 14Фото 2
WD Red Pro WD260KFGX 26 TB
Колір
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм26 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гелієвий
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну512 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних287 МБ/с
Споживана потужність під час роботи6 Вт
Споживана потужність при очікуванні3.6 Вт
Напрацювання на відмову2.5 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)600 тис. разів
TBW550 ТБ
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага670 г
Дата додавання на E-Katalogчервень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Red Pro WD260KFGX 26 TB

Усі ціни 9 →

Жорсткий диск Western Digital Red Pro NAS SATA III 26TB (WD260KFGX) WD260KFGX

Western Digital Red Pro — жорсткий диск корпоративного класу, розроблений для забезпечення високої продуктивності та надійнос... щеті в комерційних і корпоративних середовищах NAS. Оснащений технологією Western Digital OptiNAND, яка використовує інтегровану вбудовану флешпам'ять iNAND для виконання ключових функцій обслуговування та покращення загальної продуктивності
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
66 909 грн.

Жорсткий диск WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Red Pro NAS (WD260KFGX) WD260KFGX

Жорсткі диски корпоративного класу, розроблені для забезпечення високої продуктивності та надійності в комерційних і корпорат... щеивних середовищах NAS. Диски WD Red Pro розроблені для роботи з інтенсивними навантаженнями в комерційних і корпоративних середовищах NAS, що функціонують у режимі 24×7 з великою кількістю користувачів. Диски WD Red Pro забезпечують продуктивність, масштабованість
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
65 454 грн.

Жорсткий диск 3.5" WD Red Pro 26TB SATA/512MB (WD260KFGX)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
63 799 грн.

Жорсткий диск WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Red Pro NAS (WD260KFGX) WD260KFGX

icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
60 440 грн.

WD 26TB 3.5" 7200 512MB SATA Red Pro NAS (WD260KFGX) 26TB3.5\"7200512MBSATARedProNAS(WD260KFGX)

Об'єм буфера/512 МБ|Швидкість зчитування/287 МБ/с|Форм-фактор/3.5''|Швидкість обертання/7200 об/хв|Посилання на сайт виробник... щеа/https://erc.ua/ware/405310-wd-zhorstkii-disk-wd-26tb-3-5-7200-512mb-sata-red-pro-nas/|Сумісність/Для сервера|Тип жорсткого диску/Внутрішній|Призначення/Для сервера|Розміри (ВхШхГ)/26,1 х 101,6 х 147 мм|Об'єм накопичувача/26 ТБ|Країна виробництва/Китай|Підключення/SATA|Гарантійний термін/5 років|Бренд/WD|Тип накопичувача/HDD|Інтерфейс/SATA
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 4 пропозиції
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Red Pro Red Pro відзначається високою швидкістю роботи, що робить його одним з найкращих у своєму класі, особливо для моделей на 6 ТБ. Однак, користувачі відзначають значний нагрів під час роботи, що може досягати до 55 градусів в NAS-системах, таких як Asustor 6210T. Крім того, диск може бути шумним, особливо при великому навантаженні, що може бути незручним для домашнього використання. Деякі моделі, як наприклад на 8 ТБ, також відзначаються гамірністю і потріскуванням, що може заважати, якщо диск розміщений у спальні або іншому тихому місці. Незважаючи на ці недоліки, модель отримала позитивні відгуки за свою продуктивність.
Переваги

Мінуси

1
0
2
1
хороша модель, сподобалося
15 жовтня 2017
Якщо шум 37 дБ не критичний, а хорошого обдуву кращого серед 6Тб поки немає. Є 3 HDD 6Тб вип. за березень 2017 - показують нагрів 53-55 градусів, днями купив ще один вип. травень 2017 нагрів за датчиком до 48 градусів, що це - ймовірно змінили прошивку??
Головне швидкість роботи - найкращий у класі 6 Тб
Сильний нагрів, в NAS Asustor 6210T до 55 градусів; При великому навантаженні шумноватий для дому - голосно тріскоче
користуюся WD Red Pro місяць і більше
Диск непоганий, але виключно туди, де не буде заважати своїм шумом
16 серпня 2025
Придбав WD4003FFBX на початку року у стані б/в з мізерним напрацюванням годин. В роботі себе показує гарно. Якщо порівняти із Toshiba x300 4Tb, то тошиба більше вібрує, але в моменти читання-запису від WD стукіт неприємний, який суб'єктивно навіть гірше тошиби.
CMR, підтримка різних розмірів сектора (тобто диск переводиться в 4kn)
Шумить в моменти інтенсивної роботи більше, ніж Toshiba X300
Володимиркористуюся WD WD4003FFBX кілька місяців
Дуже галасливий - тріщить
5 червня 2021
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить
Об'єм
Шум
MrG0dкористуюся WD WD8003FFBX менше місяця
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук

Модификації WD Red Pro WD260KFGX

Ціни на WD Red Pro WD260KFGX
WD Red Pro WD2002FFSX 2 TB
64/7200 CMR
від 10 887 грн.20 пропозицій
WD Red Pro WD4005FFBX 4 TB
5FFBX
від 12 199 грн.38 пропозицій
WD Red Pro WD6005FFBX 6 TB
6005FFBX
від 13 599 грн.54 пропозиції
WD Red Pro WD8003FFBX 8 TB
256/7200
від 14 688 грн.26 пропозицій
WD Red Pro WD103KFBX 10 TB
512/7200 CMR
від 21 662 грн.33 пропозиції
WD Red Pro WD161KFGX 16 TBвід 37 436 грн.9 пропозицій
WD Red Pro WD181KFGX 18 TBвід 42 135 грн.35 пропозицій
WD Red Pro WD260KFGX 26 TBвід 60 340 грн.9 пропозицій
Відеоогляди