Блок живлення Xilence Performance C+ XP750R6.2
Фото 7
2023 рікPerformance
650 Вт750 Вт
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД87 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+
Стандарт ATX 12В v.2.52
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU600 мм
SATA450 мм / 600/750 /
MOLEX750 мм
PCIe450 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V24 А
+5V18 А
+12V158 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V696 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтxilence.net
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Маркування виробника
XN430
XP750R6.2
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Усі ціни 92 →
Блок живлення Xilence XP750R6.2 Performance C+ 750W 80+ White
Блок живлення Xilence XP750R6.2 Performance C+ 750W 80+ White / Xilence / 750 W / ATX 2.x / 80+ / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin... ще(6+2) / 140x150x86 (ДxШxВ) / 3 роки / АЛ-00006055
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Xilence Performance C+ (XP750R6.2) 750W XP750R6.2
Блок живлення Xilence XP750R6.2 потужністю 750 Вт забезпечує стабільну напругу, високу ефективність та енергозбереження. Він... щеідеально підходить для використання в домашніх і офісних ПК. Динамічний 120-мм вентилятор на гідропідшипниках змінює свою швидкість залежно від температурного режиму і працює дуже тихо. Інноваційний Airflow-Design сприяє поліпшеному відтоку тепла. Важливою перевагою блока живлення Xilence XP750R6.2 є низьке споживання енергії в режимі очікування.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Xilence Блок живлення для ПК Xilence Performance C + 750W (XP750R6.2)
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення XILENCE 750W Performance C+ (XP750R6.2) XP750R6.2
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Блок живлення ATX2.52 750W XP750R6.2 XILENCE