Блок живлення Xilence Performance C+ XP750R6.2
![]() |
Xilence Performance C+ XP750R6.2 2023 рікPerformance 650 Вт750 Вт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance C+ XP750R6.2
Усі ціни 100 →Блок живлення Xilence XP750R6.2 Performance C+ 750W 80+ White | 2 699 грн. |
| 2 499 грн. | ![]() |
Блок живлення Xilence Performance C+ (XP750R6.2) 750W XP750R6.2 | 2 384 грн. |
| 2 599 грн. | ![]() |
| 2 923 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance C+
| Ціни на Xilence Performance C+ |
|---|---|---|---|---|
| Xilence Performance C+ XP650R6.2 | від 1 969 грн. | 94 пропозиції | ||
| Xilence Performance C+ XP750R6.2 | від 2 185 грн. | 104 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →