Asus ROG Strix XG259QN 24.5 " black
Photos 7 |
Asus ROG Strix XG259QN 24.5 " black
Screen size:24.5 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:IPS, response 1 ms, MPRT 0.3 ms
Frequency:380 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:400 cd/m²
Functions:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Asus ROG Strix XG259QN 24.5 " black
Монітор Asus 24.5" ROG Strix XG259QN (90LM07J0-B02370) IPS Black 90LM07J0-XG259QN — крутий монітор від ASUS у фірмовому дизайні серії ROG Swift. Це ідеальний кіберспортивний пристрій для швидких ігор... moreта гарячих ігрових баталій. Модель створено, щоб зменшити розмиття в русі та надати геймерам безпрецедентну чіткість навіть на швидкоплинних полях битв сучасних кіберспортивних змагань. Вона оснащена дисплеєм IPS з роздільною здатністю 1920x1080 та частотою оновлення зображення до 380 Гц. Екран оснащений технологією розширеного динамічного діапазону (HDR) із професійною колірною гамою, тому забезпечує контрастність і продуктивність кольору, що відповідає сертифікації DisplayHDR 400. Виробник оснастив монітор потрібними технологіями: - FreeSync Premium забезпечує безперебійну гру без розривів; - Flicker-Free зменшує мерехтіння, щоб мінімізувати навантаження на очі, забезпечуючи комфорт під час тривалих ігрових сесій; - ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Дизайн монітора у яскраво вираженому геймерському стилі вдало доповнить ігрову зону й стане її центральним елементом. Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 36 month manufacturer Report | 23 299 ₴ |
Монітор Asus 24,5" ROG Strix XG259QN | 22 960 ₴ On order Show Conditions |
Asus 24,5" ROG Strix XG259QN | 22 400 ₴ On order Show Conditions |
Asus 24,5" ROG Strix XG259QN | 22 960 ₴ On order Show Conditions |
Asus 24,5" ROG Strix XG259QN | 23 520 ₴ On order Show Conditions |
Series Asus ROG Strix (gaming)
from 12 249 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 61 199 ₴
game, 18 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 3 kg
from 6 478 ₴
play (for kids), mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, additional keys: 2, backlight, RGB backlight
from 2 304 ₴
gaming mouse, wireless, Bluetooth/radio, BT v 5, Multi-Device, buttons: 4, programmable, + wheel, mechanical, RGB backlight, sensor 36000 DPI
from 16 981 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 2, ≥ 4 fans
from 1 994 ₴
gaming, overhead, closed, wired, 3.5 mm, 2x3.5 mm, 1.2 m, foldable, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
from 22 400 ₴
gaming, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
from 54 199 ₴
game, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 2.5 kg
from 4 945 ₴
play (for kids), optical-mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, backlight, RGB backlight
from 1 419 ₴
gaming mouse, wired, USB A, buttons: 4, programmable, + wheel, Omron, RGB backlight, sensor 12000 DPI
from 11 254 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 1, fan backlight, ≥ 4 fans
from 3 147 ₴
gaming, overhead, closed, wired, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, battery: with case + extension lead
from 34 215 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 54 899 ₴
game, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, 2.5 kg
from 5 159 ₴
play (for kids), optical-mechanical, wired, USB, standard (ANSI), with Num-block, backlight, water resistance, RGB backlight
from 1 999 ₴
gaming mouse, wireless, Bluetooth/radio, Multi-Device, buttons: 5, + wheel, sensor 7200 DPI
from 12 387 ₴
gaming, Full Tower, E-ATX, no PSU, front panel: USB A 4, USB C 1, fan backlight, ≥ 4 fans
from 8 320 ₴
gaming, overhead, closed, combined, detachable cable, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, active noise cancellation, multichannel, foldable, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, battery: 1800 mAh, up to 45 h, with case + wired mode
from 18 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 64 799 ₴
game, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 9, 7845HX, 3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, no OS, Wi-Fi 6E, VR, fast charge, extreme battery life, 2.8 kg
AccessoriesAll accessories for Asus ROG Strix XG259QN →
SimilarCompare using chart →
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 516 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 883 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
from 7 316 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR