Монітор Asus TUF Gaming VG246H1A 23.8 " чорний
Фото 5 |
Представник лінійки TUF 2023 - це 24-дюймовий монітор компанії Asus, який можна віднести до недорогих ігрових рішень початкового рівня. Модель здатна зацікавити невибагливих геймерів і поціновувачів казуальних ігор, яких, наприклад, влаштує максимальний дозвіл Full HD і загалом невелика діагональ (за сучасними мірками). Дисплей базується на IPS-матриці з широкими кутами огляду та швидким відгуком (заявлений показник 0.5 мс MPRT), а також розширеним колірним охопленням (покривається 110% простору sRGB).
Монітор Asus TUF Gaming VG246H1A має стандартну яскравість (до 300 ниток) та злегка збільшену (як для IPS) статичну контрастність 1300:1. До ігрових фішок відноситься підтримка технологій Adaptive-Sync та AMD FreeSync Premium для синхронізації відеоряду (при цьому пікова «герцовка» тут не перевищує 100 Гц). Ще є додаткові геймерські опції, включаючи таймер, висвітлення темних ділянок кадру і лічильник FPS. Модель хоч і має нотки характерного агресивного дизайну, але загалом виглядає досить універсально. Запропонована підставка регулюється виключно за нахилом.
Купити Asus TUF Gaming VG246H1A 23.8 " чорний
Усі ціни 6 →Монитор ASUS 23.8" VG246H1A (90LM08F0-B01170) IPS Black 90LM08F0-B01170 | 4 922 грн. |
Монітор Asus 23.8" TUF Gaming VG246H1A 2xHDMI, Audio, IPS, 100Hz, 0.5ms, s | 6 049 грн. |
Монітор ASUS TUF Gaming VG246H1A | 6 560 грн. |
Монітор Asus VG246H1A (90LM08F0-B01170) VG246H1A (90LM08F0-B01170) | 5 101 грн. |
Монітор 23.8" Asus TUF Gaming VG246H1A (90LM08F0-B01170) IPS FHD 100Гц / 0 | 4 899 грн. |
Монітор Asus 23.8" TUF Gaming VG246H1A 2xHDMI Audio IPS 100Hz 0.5ms sRGB 1 | 7 011 грн. |