Монітор Asus VY249HGE 23.8 " чорний
Фото 5 |
Монітор із 24-дюймовим екраном від компанії Asus – це середньобюджетне рішення 2023 року випуску. Модель позиціонується як ігрова, але також передбачає безліч функцій для захисту зору. Серед останніх є звичне підсвічування без мерехтінь, фільтрація синього світіння (на підтвердження чого є сертифікат TÜV Rheinland). Крім того заявлено опцію Rest Reminder з нагадуваннями про відпочинок та режим Color Augmentation, який закликав покращити сприйняття кольорів у користувачів з дальтонізмом.
Монітор Asus VY249HGE оснащений IPS-матрицею з FullHD-роздільною здатністю, при цьому розмір пікселя становить прийнятні 0.27 мм. До переваг картинки можна віднести широкі кути огляду, тоді як контрастність і яскравість знаходяться на базовому рівні - відповідно 1000:1 і 250 нит. Ігровий потенціал моделі розкриває швидкий відгук (1 мс MPRT) та гідна «герцовка» в 144 Гц, а також підтримка AMD FreeSync Premium та наявність додаткових геймерських фішок у рамках фірмового рішення GamePlus. Сюди входить таймер, перехрестя прицілу та відображення FPS. Варто враховувати обмежений набір інтерфейсів підключення, а саме HDMI та вихід mini-jack (3.5 мм).
Купити Asus VY249HGE 23.8 " чорний
Усі ціни 6 →Монитор ASUS 23.8" VY249HGE (90LM06A5-B02370) IPS Black 144Hz 90LM06A5-B02 | 5 938 грн. |
Монітор ASUS VY249HGE | 6 504 грн. |
Монітор Asus VY249HGE (90LM06A5-B02370) VY249HGE (90LM06A5-B02370) | 6 496 грн. |
Монітор ASUS VY249HGE (90LM06A5-B02370) | 8 520 грн. |
ASUS 24" VY249HGE (90LM06A5B02370) | 6 160 грн. |
Монітор 23.8” Asus VY249HGE (90LM06A5-B02370) IPS FHD 144Гц / 8-Bit / Adap | 5 799 грн. |