Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   Asus

Ігровий монітор Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний (90LM03S0-B04170)

Фото - Монітор Asus ROG Strix XG32VC 32 "  чорний
Відео 9Фото 9
Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.2 • HDMI v2.0

Елітний ігровий монітор з лінійки ROG Strix 2020 року випуску, який передбачає вимоги більшості сучасних геймерів. Обладнаний увігнутою VA-панеллю з радіусом кривизни 1800R та діагоналлю дисплея 32 дюйми, яка забезпечує максимальне занурення в ігровий процес. Матриця монітора відображає висококласну картинку з роздільною здатністю 2560x1440, 90-відсотковим охопленням кольорового простору DCI-P3, дружить з HDR-контентом (специфікація DisplayHDR 400) і відрізняється високою швидкістю реакції в 1 мс (прим: з MPRT).

Частота оновлення дисплея становить 170 Гц. З фірмових «примочок» у моделі реалізували технологію ELMB-Sync, яка поєднує в собі систему зменшення розмитості картинки в русі (Extreme Low Motion Blur) та адаптивну синхронізацію кадрової частоти (Adaptive-sync). Крім цього в монітор вшитий FreeSync Premium Pro, а також заявлена сертифікація NVIDIA G-Sync. Як і всі ігрові монітори Asus, в даній моделі реалізовані фірмові інструменти ПО GamePlus, яке включає фіксований перехрестя прицілу, виділений таймер, лічильник кадрів і інструмент вирівнювання картинки в багатодисплейних конфігураціях. Для комфортної роботи на борту є вбудований фільтр синього кольору, Flicker-Free для зниження мерехтіння підсвічування та зручна підставка з регулюванням висоти, нахилу та положення у просторі. Вишенька на торті ― вбудований USB-хаб із портами USB С, які можна одночасно використовувати для заряджання та передачі відеосигналу.

Всі характеристики
Характеристики ROG Strix XG32VC
Колір
Типігровий монітор
Діагональ32 "
Дисплей
Вигнутий екран1800R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність2560x1440 (16:9)
Частота кадрів170 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість400 кд/м²
Статична контрастність3 000:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Колірне охоплення (sRGB)125 %
Колірне охоплення (DCI P3)90 %
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.2
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
USB-A хаб2x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-Sync Compatible
Поворот екрана
Регулювання висоти
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
висвітлення темних ділянок / Shadow Boost /
Інше
Підсвічування RGBAsus Aura Sync
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Габарити (ШхВхТ)713x552x279 мм / з підставкою /
Вага9.3 кг / з підставкою /
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2020
Маркування виробника
90LM03S0-B04170

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний

Усі ціни 23 →

Asus Монітор Asus ROG Strix XG32VC VA 31.5 Black (90LM03S0-B04170)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
21 599 грн.

Монітор ASUS ROG STRIX XG32VC Curved HDR (90LM03S0B04170)

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Поскаржитись
20 170 грн.

ASUS ROG STRIX XG32VC Curved HDR (90LM03S0B04170)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
19 620 грн.

РК монітор Asus ROG STRIX XG32VC Curved HDR (90LM03S0B04170) 90LM03S0-B04170

Ігровий монітор ASUS ROG STRIX XG32VC CurvedПриголомшливий дизайн і неймовірно багатий функціонал - все це робить монітор ASU... щеS ROG STRIX XG32VC Curved інструментом для переосмислення ігор. Міцна конструкція в поєднанні з панеллю VA WQHD забезпечує найкращі ігрові враження в усіх відношеннях. Насичені кольори, найдрібніші деталі та надшвидкий час відгуку - ось що забезпечить вам успіх на віртуальних полях битв. Зустрічайте ігровий монітор ASUS ROG STRIX XG32VC Curved.Час відгуку 1 мс (MPRT)Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur забезпечує час відгуку 1 мс (MPRT), що дозволяє уникнути спотворення зображення та розмиття в русі. Крім того, вона робить рухомі об'єкти ще чіткішими, а ігровий процес - більш плавним і чуйним.Неймовірно висока частота оновлення екранаВражаюча частота оновлення 170 Гц усуває затримки та розмиття зображення, надаючи вам перевагу над суперниками в таких іграх, як FPS-шутери, перегони, стратегії в реальному часі та спортивні ігри. Завдяки надшвидкій частоті оновлення ви насолоджуєтеся неймовірно плавним ігровим процесом навіть на максимальних налаштуваннях графіки і можете миттєво реагувати на дії на екрані.Технологія AMD FreeSync™ Premium ProТехнологія AMD FreeSync™ Premium Pro підлаштовує частоту оновлення монітора до частоти сумісних відеокарт і консолей, усуваючи розриви, які можуть порушити роботу екрана. Вона також мінімізує ефект заїкання, коли продуктивність падає нижче максимальної частоти оновлення.Сертифіковано DisplayHDR™400Технологія HDR підтримується в широкому діапазоні яскравості, завдяки чому ця модель пропонує ширший діапазон кольорів і кращу контрастність, ніж звичайні монітори. Максимальна яскравість білого і найтемніші відтінки чорного
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 682 грн.

Монiтор Asus 31.5" ROG Strix XG32VC VA Black Curved 170Hz 90LM03S0-B04170

Asus ROG Strix XG32VC - це потужний монітор для ігор, роботи й мультимедійних задач, який поєднує в собі сучасні технології,... щевисоку частоту оновлення, точну передачу кольору та зручні інтерфейси підключення. Ідеальний вибір для вимогливих користувачів, які хочуть максимум від кожного пікселя. Максимум простору та деталізації Монітор Asus ROG Strix XG32VC має роздільну здатність 2560 × 1440 пікселів (WQHD), що забезпечує чітке, деталізоване зображення та значно більшу площу перегляду, ніж у стандартних Full HD-моделей. Завдяки цьому ви зможете бачити більше - як у грі, так і під час роботи з кількома вікнами одночасно. Діагональ 31.5 дюйма з вигином 1800R покращує периферійне сприйняття й створює ефект повного занурення, особливо у динамічних іграх. Контрастна VA-матриця з глибоким чорним і насиченими кольорами VA-панель із статичним коефіцієнтом контрастності 3000:1 дозволяє відображати насичене, глибоке зображення без спотворень у темних сценах. Завдяки підтримці технології HDR і сертифікату DisplayHDR 400, цей монітор здатен показувати ширший спектр відтінків - від дуже яскравих до глибоко темних, зберігаючи деталізацію в кожному пікселі. Плавний геймплей з частотою 170 Гц і ELMB Збільшена частота оновлення до 170 Гц відкриває новий рівень плавності. Монітор відображає навіть найшвидші сцени без ривків і розривів, що важливо в іграх, де кожна мілісекунда має значення. Для ще більшої чіткості застосовується технологія Extreme Low Motion Blur (ELMB), яка знижує розмиття під час руху - це гарантує максимальну різкість у найдинамічніших моментах гри. Стабільне зображення з FreeSync Premium Pro Підтримка адаптивної синхронізації FreeSync Premium Pro забезпечує повну
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
17 999 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди