Brit Cat Struvite 400 g
Photos 12 |
Brit Cat Struvite 400 g 0.4 kg2 kg |
|
It is recommended to use the food within 6 months to prevent the formation of new struvite stones.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Cat Struvite 400 g
All prices 12 →Сухий лікувальний корм для котів із захворюваннями сечовивідних шляхів Bri | 210 ₴ |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з горДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 219 ₴ |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з гор | 219 ₴ |
Корм-дієта Brit VD Struvite Cat для лікування захворювань нижніх сечових шБеззерновий повнораціонний сухий корм-дієта з куркою та горохом для лікування захворювань нижніх сечових шляхів у котів. Пок... moreазання: У складі лікування ідіопатичного циститу в котів Розчинення та профілактика утворення струвітних кристалів і каменів У складі лікування бактеріальних інфекцій сечових шляхів Профілактика кристалурії Протипоказання: Не використовуйте підкислювачі сечі Хронічна ниркова недостатність Хвороби серця Чому варто придбати? Це ретельно збалансована дієта, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму Журавлина та натрій, які входять до складу, збільшують споживання котом води, сприяють діурезу, знижують запалення сечового міхура та мінімізують біль Містить важливу амінокислоту метіонін для підкислення сечі та швидкості розчинення струвіта Допомагає запобігти перенасиченню сечі тварини завдяки зниженому рівню магнію, кальцію та рутину Містить вітаміни А, D3, Е, вітаміни групи В, біотин, хелатний цинк і селен для постачання організму необхідними мікроелементами в період дієти Корисні жирні кислоти Омега-3, що входять до складу, у зв'язці з вітамінами та антиоксидантами захищають сечові шляхи від запальних реакцій L-карнітин відповідає за збереження м'язового білка, правильне розщеплення жирів, гарний обмін речовин і вироблення достатньої кількості енергії Фруктоолігосах Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 219 ₴ |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з горBrit GF Veterinary Diets Cat Struvite з куркою Повноцінний і збалансований дієтичний корм для лікування хвороби нижніх сечов... moreих шляхів у кішок. Показання: Цистит у котів Терапевтина частина для бактеріальної інфекції сечовивідних шляхів Розчин та попередження утворення струвітних каменів Захист від сечосольового діатезу Протипоказання Не використовуйте речовини, що підвищують кислотність сечі Хронічне захворювання нирок Хвороби серця Використовуйте Brit VD Struvite Cat протягом 5–12 тижнів для розчинення струвитів. Регулярно перевіряйте цільовий рН сечі (6,2-6,4) та функцію нирки у старіючих кішок ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ УТВОРЕННЯ СТРУВИТІВ: Використовуйте Brit VD Struvite Cat на основі аналізу сечі протягом 6 місяців для запобігання рецидиву утворення струвитних каменів. Регулярно перевіряйте цільовий рН сечі (6,2-6,4). СКЛАД: Сушена курка (20%), жовтий горох (16%), білок жовтого гороху, курячий жир (10%), гідролізований курячий жир (10%), гречка, зелений горошок (6%), хлорид натрію (3%), м'якоть яблука, картопляний білок, жир лосося(2%),гідр Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 219 ₴ |
7 more offer(s)
Series Brit Veterinary Diet
from 770 ₴
dry food, 2 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: vet diet, hypoallergenic, в составе: salmon, peas, salmon protein, coconut oil, buckwheat, super premium
from 4 700 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, for joints, в составе: herring, peas, buckwheat, salmon, class: holistic
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, age: adult, senior, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: chicken (20%), peas (16%), chicken fat (10%), protein (10%), buckwheat, super premium
from 4 120 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, for kidneys, в составе: egg, peas, buckwheat, class: holistic
from 660 ₴
dry food, 2 kg, age: adult, senior, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: chicken (20%), peas (16%), chicken fat (10%), protein (10%), buckwheat, super premium
from 4 400 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, в составе: salmon, peas, protein, buckwheat, coconut oil, apple pomace, class: super premium
from 260 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: eggs (26%), peas (25%), salmon protein (10%), chicken protein (8%), premium
from 678 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, age: puppies, young, adults, appointment: diet, vet diet, hypoallergenic, в составе: herring (26%), yellow peas (23%), buckwheat, salmon protein, class: holistic
from 238 ₴
dry food, 0.4 kg, age: adult, appointment: diet, vet diet, sterilized, for obesity management, в составе: chicken (42%), yellow peas (18%), yellow pea protein, super premium
from 784 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, for joints, в составе: herring, peas, buckwheat, salmon, class: holistic
from 250 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, в составе: herring, protein, salmon, peas, super premium
from 122 ₴
canned food, 1 pcs, 0.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: diet, for sterilized dogs, for obesity management, hypoallergenic, в составе: lamb, peas, turkey protein, lignocellulose, apple pomace, class: holistic
from 938 ₴
dry food, 2 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, в составе: herring, protein, salmon, peas, super premium
from 155 ₴
canned food, 1 pcs, 0.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, в составе: salmon, peas, protein, buckwheat, coconut oil, apple pomace, class: super premium
from 236 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, appointment: vet diet, в составе: chicken, peas, chicken fat, minerals, vitamins, minerals, super premium
from 3 511 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, age: puppies, young, adults, appointment: diet, vet diet, hypoallergenic, в составе: herring (26%), yellow peas (23%), buckwheat, salmon protein, class: holistic
from 240 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: vet diet, hypoallergenic, в составе: salmon, peas, salmon protein, coconut oil, buckwheat, super premium
from 122 ₴
canned food, 1 pcs, 0.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, for joints, в составе: herring, peas, buckwheat, salmon, class: holistic
from 97 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: young, adult, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: tuna, salmon, peas, flour, butter, super premium
from 670 ₴
dry food, 2 kg, порода: small, medium, large, age: adults, appointment: vet diet, hypoallergenic, for liver, в составе: eggs, peas, sweet potatoes and buckwheat, class: holistic
Indications:
- Spontaneous cystitis in cats
- Dissolve and prevent the formation of struvite stones
- Protection against urinary diathesis
- chronic kidney disease
- Heart diseases
Brit Cat Struvite configurations
Price for Brit Cat Struvite |
---|---|---|---|---|
Brit Cat Struvite 400 g | from 200 ₴ | 15 offers | ||
Brit Cat Struvite 2 kg | from 660 ₴ | 20 offers |
We recommendCompare using chart →
from 212 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, vet diet, for kidneys, в составе: rice, poultry, cereals, minerals, proteins, vegetables, vitamins, super premium
from 225 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, vet diet, for kidneys, в составе: rice, poultry, cereals, minerals, proteins, vegetables, vitamins, super premium
from 263 ₴
dry food, 0.5 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, vet diet, for skin and coat, for kidneys, в составе: rice, proteins, poultry liver, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 310 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, vet diet, for kidneys, в составе: rice, chicken and turkey meat, cereals, minerals, vitamins, super premium
from 315 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: cereals, chicken, oils, fats, minerals, milk, super premium
from 334 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: chicken, super premium
from 338 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: vet diet, for kidneys, в составе: tuna, super premium
from 220 ₴
dry food, 0.4 kg, age: kittens, young, adult, senior, appointment: diet, vet diet, в составе: soy protein isolate, chicken protein, cornstarch, animal fat, super premium
from 229 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, в составе: poultry, rice, proteins, eggs, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 238 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, vet diet, for skin and coat, в составе: rice, proteins, vegetables, eggs, minerals, vitamins, super premium
from 255 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, hypoallergenic, в составе: rice, duck protein, poultry meat, minerals, vitamins, super premium
from 280 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, vet diet, for skin and coat, в составе: proteins, rice, cereals, eggs, minerals, vitamins, super premium