Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg
Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg
All prices 15 →Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 1 433 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat Sterilized | 1 433 ₴ |
Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb 8 кг (8595Вага упаковки - 8 кг, Призначення - для стерилізованих кішок, Клас - преміум, Вік - від 12 міс., Порода - усі породи, Основні... moreінгредієнти - ягня Brain.com.ua6 year with us (Kyiv) Report | 1 433 ₴ |
Корм Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb сухий з ягнятком для доросПовнораційний сухий корм з ягнятком та індичкою для дорослих стерилізованих кішок усіх порід. Раціон дозволяє забезпечити пра... moreвильне легкозасвоюване харчування для улюбленця, наситити його організм необхідними поживними речовинами та подбати про здоров'я травної системи. Чому варто придбати? Гіпоалергенна та легкозасвоювана формула робить корм придатним для кішок з чутливим травленням та частими проявами алергічних реакцій. М'ясо ягняти, індичка та рис поставляють в організм цінні білки та вуглеводи, що допомагають підтримувати м'язову масу та забезпечувати улюбленця енергією для оптимального рівня активності. Містить основні вітаміни, мікро- та макроелементи у необхідній кількості для підтримки загального здоров'я, високого імунітету та міцності зубів. Мананолігосаха Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Warranty: 1791 Report | 1 433 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedПовноцінний корм преміумкласу з гіпоалергенною рецептурою для стерилізованих котів. Смачний і апетитний корм з м’ясом ягняти... moreта цінними натуральними інгредієнтами для щоденного здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: Гіпоалергенна формула для котів з харчовою непереносимістю Оптимальний pH сечі забезпечує здоров’я сечового тракту З м’якоттю яблука — натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою і цитрусовими — природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного та здорового травлення та для відмінного засвоєння всіх компонентів Без пшениці, без сої, без кукурудзи. Енергетична цінність: 3 780 ккал/кг. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 1 433 ₴ |
10 more offer(s)
Series Brit Premium
from 1 180 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 2 504 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 539 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 319 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 521 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: from 2 months, puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 1 099 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 2 011 ₴
dry food, 15 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 92 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 1 488 ₴
dry food, 15 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 100 ₴
dry food, 0.3 kg, age: young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, dental care, в составе: lamb 20%, turkey meat 15%, premium
from 822 ₴
dry food, 8 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 38 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, age: adult, appointment: everyday, в составе: 74% meat and meat by-products, 8% salmon and fish by-products, premium
from 1 388 ₴
dry food, 15 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 313 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 1 755 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for immune system, в составе: chicken meat meal (45%), rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 92 ₴
dry food, 0.3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: chicken, rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, premium
from 503 ₴
dry food, 3 kg, порода: large, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 335 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, dental care, в составе: lamb 20%, turkey meat 15%, premium
from 440 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
Brit Premium Sterilized Lamb configurations
Price for Brit Premium Sterilized Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Lamb 300 g | from 100 ₴ | 8 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g | from 205 ₴ | 13 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 1.5 kg | from 313 ₴ | 14 offers | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg | from 1 180 ₴ | 16 offers |
We recommendCompare using chart →
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 474 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 700 ₴
dry food, 5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: corn, chicken meat, brown rice, salmon oil, super premium
from 1 256 ₴
dry food, 3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, dental care, for kidneys, в составе: white poultry meat, cereals, salmon, ham, pork, proteins, vegetables, super premium
from 1 256 ₴
dry food, 3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, dental care, for kidneys, в составе: chicken and turkey meat, cereals, salmon, ham, proteins, vegetables, super premium
from 1 221 ₴
dry food, 3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, dental care, for kidneys, в составе: chicken and turkey meat, cereals, tuna, beef, proteins, vegetables, super premium
from 990 ₴
dry food, 4 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, for immune system, for kidneys, в составе: turkey protein 25%, turkey meat 5%, cereals, herbs, berries, oil, fat, super premium
from 2 368 ₴
dry food, 10 kg, age: young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for picky eaters, for kidneys, в составе: salmon, duck, turkey, beef, vegetables, herbs, grain, premium
from 319 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 638 ₴
dry food, 10 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: sterilized, в составе: salmon, chicken, corn, rice, premium
from 690 ₴
dry food, 2 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, в составе: duck, vegetables, salmon, chicken, proteins, fruits, minerals, vitamins, super premium
from 2 198 ₴
dry food, 7 kg, age: young, adult, senior, appointment: hypoallergenic, в составе: duck, chicken, super premium