Смеситель KOER KB-72003-01
Фото 10 |
KOER KB-72003-01 |
|
Аэратор Neoperl.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KOER KB-72003-01
Все цены 46 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-09 чорний | 4 567 грн. |
Змішувач для кухні Koer KB-72003-01 з виходом для питної води (KR3375) | 4 519 грн. |
Змішувач для кухні з виходом для питної води KOER KB-72003-05 (Колір чорни | 4 685 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-01 сірий | 4 519 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-07 чорний | 4 865 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →