LG UltraWide 35WN75CP 35 " black (35WN75CP-B)
Photos 9 |
LG UltraWide 35WN75CP 35 " black
Screen size:35 "
Resolution:3440x1440 (21:9)
Panel:*VA, response 5 ms
Frequency:100 Hz
Contrast:2 500:1
Brightness:300 cd/m²
Functions:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort, USB C
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy LG UltraWide 35WN75CP 35 " black
All prices 12 →LG UltraWide 35WN75CP-WОписание Обеспечьте комфортные условия для работы и развлечений с монитором LG UltraWide 35WN75C-B. Созданный для офисного и... moreдомашнего использования, он поражает своей функциональност Megadom.net7 year with us (Dnipro) Warranty: 12 month Report | 16 699 ₴ |
РК монітор LG 35WN75CP-B 35WN75CP-B.AEUБачити більше, створювати краще
Екран UltraWide™ QHD (роздільна здатність 3440 x 1440, співвідношення сторін 21:9) ідеальн... moreо підходить для роботи. Він дозволяє переглядати великі обсяги відзнятого матеріалу під час редагування відео та використовувати численні аудіо-плагіни й ефекти.
Завдяки широкому екрану монітор дозволяє комфортно брати участь у вебінарах з більшою кількістю учасників і зручно переглядати контент. Перетворіть широкий екран монітора на віртуальний клас, де ви зможете ефективно організувати всі свої підручники, уроки, дискусії та пошук. Відображайте звіти та таблиці даних поруч для зручного перегляду без перемикання між вікнами.
Детальна контрастність
Різні типи контенту доступні завдяки технології HDR. Цей монітор підтримує технологію HDR10, що базується на 99% колірної гами sRGB і підтримує певні рівні кольору та яскравості для фантастичного відображення контенту.
Просте керування та підключення до інших пристроїв
Підтримка USB Type-C™ дозволяє заряджати новітні ноутбуки потужністю до 94 Вт, швидко передавати дані та відображати зображення. Крім того, роз'єм сумісний з пристроями Mac. За допомогою лише одного кабелю ви можете створити ідеальну та ефективну робочу станцію.
Багатий досвід
Елегантний у своїй простоті, цей монітор має тонку рамку з трьох боків, що дозволяє зосередитися на фантастично деталізованому, реалістичному зображенні, яке чудово доповнюється звуком технології MAXXAUDIO® від 7-ватних стереодинаміків Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 19 232 ₴ |
Монітор LG 35WN75CP-B | 20 090 ₴ On order Show Conditions |
LG 35WN75CP-B | 19 600 ₴ On order Show Conditions |
LG 35WN75CP-B | 20 090 ₴ On order Show Conditions |
7 more offer(s)
Series LG UltraWide (ultrawide 21:9)Compare using chart →
from 6 539 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
from 15 800 ₴
gaming, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 26 300 ₴
for graphics, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, speakers, HDR
from 14 211 ₴
for graphics, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), curved, 3800 R, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, HDR
from 23 400 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
from 15 462 ₴
35 ", 3440x1440 (21:9), curved, *VA, response 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 9 275 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 16 041 ₴
gaming, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1000 R, *VA, response 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 47 068 ₴
for graphics, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), curved, 2500 R, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
from 16 868 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 18 220 ₴
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 51 299 ₴
gaming, 38 ", 3840x1600 (21:9), curved, IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 13 374 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1800 R, *VA, response 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
from 66 800 ₴
for graphics, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), curved, 2500 R, IPS, response 5 ms, 72 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 6 119 ₴
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
from 8 944 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 21 160 ₴
for graphics, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 3800 R, IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, HDR
from 9 670 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 8 052 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
from 54 590 ₴
49 ", 5120x1440 (32:9), curved, IPS, response 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
AccessoriesAll accessories for LG UltraWide 35WN75CP →
SimilarCompare using chart →
from 20 100 ₴
35 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1800 R, *VA, response 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 17 309 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync
from 15 280 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, speakers
from 20 280 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers
from 19 637 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, TÜV Rheinland
from 18 899 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync
from 17 800 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1800 R, *VA, response 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
from 17 644 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, webcam
from 15 831 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, webcam, AMD FreeSync
from 15 462 ₴
35 ", 3440x1440 (21:9), curved, *VA, response 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 16 699 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 14 308 ₴
34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync