Корпус 1stPlayer M5-500PLS БЖ 500 Вт чорний
Фото 4 |
1stPlayer M5-500PLS БЖ 500 Вт чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:500 Вт
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 1stPlayer M5-500PLS БЖ 500 Вт чорний
Усі ціни 7 →Корпус 1stPlayer M5-500PLS | 1 325 грн. |
Корпус 1stPlayer M5-500PLS | 1 029 грн. |
1Stplayer 1stPlayer Blackr (M5-500PLS) m5-500pls&2*usb3.0 | 1 193 грн. |
Корпус 1STPLAYER M5-500PLS 500W Black | 1 029 грн. |
Корпус 1stPlayer M5-500PLS | 1 233 грн. |
Корпус 1stPlayer M5-500PLS | 1 206 грн. |
Корпус 1stPlayer M5-500PLS | 1 489 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →