Персональний комп'ютер 2E Complex 2E-2618
Фото 3 | від 13 465 до 15 250 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації 2E Complex 4
Характеристики
2E Complex 2E-2618 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex 2E-2618
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex (2E-2618) | 13 465 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex (2E-2618) | 13 465 грн. |
2E Complex (2E-2618) | 13 629 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Intel i3-10100F/H410/8/480F/NVD1030 | 13 739 грн. |
2E Complex (2E-2618) | 13 629 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо