Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-3556
Відео 14 | від 10 995 до 12 453 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 3, 3200G, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon Vega 8 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Rational Alfa 54
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-3556 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-3556
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-3556) | 10 995 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-3556) | 10 995 грн. |
2E Rational (2E-3556) | 11 129 грн. |
Компьютер 2E Rational AMD R3-3200G, 16Gb, F240GB, UMA, A320, E183, 400W, F | 11 219 грн. |
2E Rational (2E-3556) | 11 129 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо