Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-4044
від 18 777 до 21 647 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Rational Vigeo 41
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-4044 |
|
Модель корпусу - 2E Vigeo.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-4044
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-4044) | 19 364 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-4044) | 19 364 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i3-10100/H410/8/256F/int/Win | 19 759 грн. |
Десктоп 2E Rational (2E-4044) | 19 609 грн. |
Системний блок 2E Rational (2E-4044) 2E-4044 | 19 609 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо