Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5075
Фото 9 | від 13 259 до 14 831 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:GeForce GT 710, 2 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5075
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5075) | 13 259 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5075) | 13 259 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5075) | 13 429 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i3-10100F, 4Gb, F512GB, NVD710-2, | 13 529 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5075) | 13 429 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо