Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5187
Фото 9 | від 12 490 до 14 399 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5187 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5187
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5187) | 12 867 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5187) | 12 867 грн. |
2E Integer (2E-5187) | 13 029 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/4/256F/NVD730-2/Fre | 13 129 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо